Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawcy przywłaszczenia pieniędzy, do której doszło w dniu 17.08.2019 roku na terenie sklepu spożywczego mieszczącego się w Gdyni przy Al. Zwycięstwa. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie prowadzą czynności w sprawie przywłaszczenia pieniędzy, do której doszło w dniu 05.06.2019 roku na terenie sklepu spożywczego mieszczącego się w Gdyni przy ul. Boh. Starówki Warszawskiej. Wizerunek sprawcy prezentowany jest na zdjęciach.

Rysopis kobiety:

  • wiek około 70 lat,
  • szczupłej budowy ciała,
  • w trakcie popełnienia przestępstwa kobieta ubrana była w bluzkę z krótkim rękawem koloru granatowego, spodnie typu rybaczki koloru niebieskiego, na głowie założony jasny kapelusz.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę, której wizerunek został utrwalony na nagraniu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie pod nr telefonu 58 66 21 255 lub na numer alarmowy 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.