Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Małe firmy, freelancerzy, start-upy czy właściciele sklepów internetowych szukają możliwości ekonomicznego zarządzania budżetem. W internecie coraz więcej pojawia się propozycji tzw wirtualnego biura. Usługa ta polega na outsourcingu obsługi biura bez konieczności bezpośredniej w nim obecności.

Dla przedsiębiorców to świetna możliwość redukcji kosztów jakie musieliby ponosić z wynajmem lokalu i zatrudnieniem personelu. Virtual Office oferują w miesięcznym abonamencie m.in. rejestrację działalności pod wskazanym REALNYM i fizycznie istniejącym adresem, a namacalną działalność prowadzić np. z domu lub hamaku na Wyspach Kanaryjskich. Tu najważniejsza jest redukcja zbędnych kosztów oraz e-pracownik: samodzielny, elastyczny i komunikatywny.

Co poza adresem

Miesięczny skalkulowany abonament zawiera i dodatkowe usługi:

  • odbiór korespondencji wraz z informacją o niej w postaci komunikatu elektronicznego
  • skanowanie i wysyłka korespondencji
  • indywidualny numer telefonu z przekierowaniem na docelowy numer
  • indywidualny numer fax z przekierowaniem na pocztę email
  • Niektóre biurowce oferują extra obsługę księgową lub/i prawną. Ciekawą zachętą bywa również "dyskrecja".

Biura serwisowane, sale konferencyjne, rejestracja spółek

Dodatkowe pakiety oferują więcej możliwości. Jeśli trzeba się spotkać z kontrahentem, istnieje możliwość wynajęcia Sali konferencyjnej. W zależności od potrzeb: na kilka godzin lub dni/miesiące. Wystarczy telefon i w zestawie mamy klimatyzowane pomieszczenie, eleganckie meble, narzędzia audiowizualne, a nawet serwis kawowy. Profesjonalny zespół zajmie się dopełnieniem formalności rejestracji firmy bez konieczności udziału zleceniodawcy. Księgowość również w pełnym zakresie m.in. obsługa ksiąg, prowadzenie spraw handlowych i kadrowych.

Ile to kosztuje

Wszystko zależy od tego jakie są wymagania i potrzeby. Największe biurowce oferują swoje usługi już od 29 złotych za każdy miesiąc pracy. Diabeł tkwi w szczegółach i po rozwinięciu zakładki cennik, w zależności od pakietów, ceny odpowiednio wzrastają. Same usługi abonamentowe sięgają do 150-200 zł. Do tego dochodzą często dodatkowe opłaty jak na przykład wysyłka kurierska, skanowanie, kopiowanie, przygotowanie korespondencji do wysyłki.

Lokalizacja

Profesjonalne biura proponują swoim klientom kilka lokalizacji. Najważniejsze jest to, że adres znajduje się w prestiżowej części miasta. Na pewnych wydatkach nie należy oszczędzać.

Czy warto? Na pewno na początek działalności, szczególnie jeśli fizycznie praca wykonywana jest z domu lub zdalnie z innego miejsca. Potencjalny klient naszego przedsiębiorstwa ma poczucie, ze ma profesjonalnego partnera do współpracy. Dla firmy - to niskie koszty z optymalna obsługą.

Informacje dodatkowe

Pod adresem https://www.wirtualne-biuro-jerozolimskie.pl/ znajdziesz usługę wirtualnego biura - dowiedz się więcej

Wirtualne biuro w abonamencie - co warto wiedzieć?