Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

W czwartek punktualnie o 13:00 rozpocznie się druga faza sprzedaży biletów na Mistrzostwa Świata FIFA U20 Polska 2019. Ta faza sprzedaży potrwa aż do ostatniego dnia turnieju, czyli do 15 czerwca. Na Stadionie Miejskim w Gdyni rozegranych zostanie 10 meczów. W fazie grupowej nad polskim morzem wystąpią reprezentacje: Francji, Włoch, Meksyku, Japonii, Ekwadoru, Mali oraz Arabii Saudyjskiej. Ceny wejściówek rozpoczynają się już od 10 złotych.

Mistrzostwa Świata FIFA U-20 to pierwsza impreza organizowana przez FIFA na polskiej ziemi. Turniej odbędzie się od 23 maja do 15 czerwca, w sześciu polskich miastach: Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdyni, Lublinie, Łodzi i Tychach. W turnieju rywalizować będą 24 drużyny z całego świata, wliczając w to reprezentację Polski.

By zdobyć wejściówkę na dane spotkanie, należy się spieszyć. Fani z całego świata będą bowiem mieli możliwość aplikowania o bilety na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”.

Przypomnijmy, że jedyną oficjalną platformą do zakupu biletów jest strona FIFA.com/tickets/U20WC. Visa, Oficjalny Partner Do Spraw Płatności FIFA, jest zalecana jako metoda zapłaty za wszystkie bilety sprzedawane przez FIFA. Dostępne są one w dwóch kategoriach cenowych, a zaczynają się od 10 złotych.

Kibice będą mogli wydrukować bilety w domu, co oznacza, że każdy kto zakupi wejściówki na stronie internetowej, otrzyma je w formie elektronicznej i będzie mógł wydrukować w formacie A4. Każdy bilet będzie zawierał unikalny kod i będzie sprawdzany przy wejściu na stadion. Na obiektach nie będzie prowadzona sprzedaż wejściówek.

W trakcie przedsprzedaży, która trwała od 26 lutego do 5 marca, i z której mogli skorzystać posiadacze kart VISA, sprzedano łącznie 71 100 biletów.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.