Pomóż nam we wspieraniu placówek działających na rzecz dzieci ze specjalnymi potrzebami. Wypełnij ankietę w załączniku i odeślij do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Wyniki wykorzystane zostaną w celu stworzenia podręcznika dla nauczycieli, trenerów oraz rodziców. Wystarczy na to zaledwie 8 minut!

Badanie prowadzone jest w ramach projektu „Bringing Sport to Children With Special Needs”, który zrzesza kilka instytucji europejskich pracujących na rzecz dzieci z autyzmem.

Gdyńskie Centrum Sportu, będące polskim partnerem projektu, aktywnie działa na polu wzajemnej wymiany doświadczeń, aby podjęte działania miały znaczenie przede wszystkim dla instytucji podobnych do Państwa. Zachęcamy i z góry dziękujemy za wypełnienia ankiety w terminie do 24 stycznia 2018

 

Więcej informacji o projekcie znajdziesz TUTAJ

Pobierz zip

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.