Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Już w sobotę, 29 grudnia, na Bulwarze Nadmorskim wystartuje IV edycja Biegu Sylwestrowego. O godzinie 19 na pięciokilometrową trasę wybiegnie ponad 300 osób.  Limit uczestników został wyczerpany. 10 zł z wpisowego każdego biegacza zostanie przekazane jednej z gdyńskich rodzin w ramach akcji „Szlachetna Paczka”.

Start zlokalizowany będzie, tradycyjnie, na Bulwarze Nadmorskim, ok. 300 metrów od budynku restauracji „Del Mar” w stronę Gdyni Redłowo. Meta znajdować się będzie tuż obok parkingu przy Klubie Marynarki Wojennej „Riwiera”. Płaska trasa o nawierzchni betonowej będzie tożsama z trasą Parkrun Gdynia.

Odbiór pakietów startowych możliwy będzie w piątek (tj. 28 grudnia) od godziny 16 do 21 w holu Stadionu Miejskiego przy ul. Olimpijskiej 5/9. Z kolei osoby spoza Trójmiasta, które zdecydowały się wziąć udział w Biegu Sylwestrowym, będą mogły odebrać pakiet w dniu imprezy, od godziny 18. Więcej informacji o biegu!

Każdy z uczestników na mecie otrzyma pamiątkowy medal, a na najszybszych czekają nagrody przygotowane przez Sklep Biegacza. Mowa tu o bonach na 150, 100 i 50 zł dla medalistów. Specjalnie wyróżnienia przygotowano również dla najmłodszego i najstarszego uczestnika imprezy. Nagrodzona zostanie również najlepsza kreacja sylwestrowa!

Organizatorem Zawodów jest Stowarzyszenie Klub Sportowy “Biegamyrazem.pl” oraz Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z.o.o. Partnerem biegu jest Gdyńskie Centrum Sportu. 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.