Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Gala Gdyńskiego SportuGala Gdyńskiego Sportu 2018 zbliża się wielkimi krokami. Najlepszych sportowców Gdyni poznamy 14 stycznia 2019 roku, jednak już teraz trwają intensywne przygotowania. Spotkanie ponownie odbędzie się w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej. Wzorem poprzednich lat, publikujemy linki do formularzy zgłoszeniowych w kategoriach „Sportowiec Roku”, „Nadzieja Roku” oraz „Trener Roku”.

Podczas Gali Gdyńskiego Sportu przyznawane są nagrody Prezydenta Miasta Gdyni za wybitne osiągnięcia sportowe (w sporcie amatorskim i zawodowym) oraz działania na rzecz rozwoju kultury fizycznej i promocji Miasta Gdyni poprzez sport.

Jak co roku rozesłaliśmy do gdyńskich klubów formularze, za pomocą których można zgłaszać swoje propozycje nominowanych.

Zgłoszenia można dokonać poprzez formularz:

Sportowiec Roku 2018
Nadzieja Roku 2018
Trener Roku 2018

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 listopada br.. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 785-174-707; 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 785 174 704.

***

Tak wyglądała Gala Gdyńskiego Sportu 2017: