Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

W „13 piątek” 2018r na obwodnicy trójmiasta doszło do groźnego w skutkach wypadku. W godzinach porannych wpłynęło zgłoszenie na numer alarmowy o wypadku.

Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane SiS JRG4 i JRG2.
Wskutek zdarzenia samochód dostawczy wjechał pod naczepę samochodu ciężarowego. W samochodzie dostawczym znajdował się „zakleszczony” kierowca z ciężkimi obrażeniami ciała. Kabina samochodu dostawczego znajdowała się pod naczepą.
Działania strażaków polegały w pierwszej kolejności na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i stabilizacji pojazdu. Następnie za pomocą dwóch rozpieraczy kolumnowych podniesiono naczepę i wysunięto pojazd dostawczy spod naczepy. Dalsze działania przy pomocy sprzętu hydraulicznego prowadzone były w celu wydostania osoby zakleszczonej z pojazdu. Ratownicy ZRM sprawowali opiekę nad poszkodowanym podczas działań z ratownictwa technicznego.
Opracował: mł. bryg. Andrzej Bornowski


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.