Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Rok muzyki w triathlonie trwa w najlepsze! Kasia Stankiewicz pod okiem trenera szykuje formę na start w Enea IRONMAN 70.3 Gdynia, a równoleglewraz z zespołem Varius Manx nagrała triathlonowy hymni teledysk do utworu „Breath”!Utwór znajduje się również na płycie pt. „ENT” w formie bonusowej, która ukazała się 13 kwietnia 2018 r.

Muzyka daje mi energię, emocje, motywuje mnie do działania tak samo jak sport. Start w Enea IRONMAN 70.3 Gdyniato dla mnie ogromne wyzwanie, głównie z tego powodu, że przygotowania zaczęłam kompletnie od zera. Sport pokazał mi jaki ogromny mam zapas sił, o posiadaniu których nie miałam pojęcia– mówi Kasia Stankiewicz, wokalistka Varius Manx i ambasadorka polskich zawodów pod szyldem IRONMAN.

TELEDYSK MOŻNA ZOBACZYĆ TUTAJ

-Ważne jest aby cały czas działać, mieć wyznaczony cel i zmierzać do niego niezależnie od podszeptów świata zewnętrznego-mówi Kasia Stankiewicz, która jest autorką tekstu. Nawołuje tym samym aby nie poddawać się i walczyć z własnymi słabościami oraz od najmłodszych lat z determinacją rozwijać swoje pasje.

Wokalistka od początku roku przygotowuje się do swojego triathlonowego debiutu. Pod okiem trenera szkoli technikę pływacką i buduje wytrzymałość biegową i kolarską. Wszystko po to, by 4 sierpnia w Gdyni, w ramach imprez towarzyszących głównym zawodom, ukończyć wyścig na dystansie sprinterskim. Na zawodników biorących udział w sprincie czeka 750 metrów pływania, 20 kilometrów etapu kolarskiego i 5 kilometrów biegu.

Na trasie Enea IRONMAN 70.3 Gdynia mieliśmy już okazję gościć aktorów, dziennikarzy, celebrytów. Startowała u nas Karolina Gorczyca, Tomek Karolak, Maciej Dowbor i wiele innych osób, które pokochały triathlon. Cieszę się, że w tym roku nasze zaproszenie do współpracy przyjęli muzycy. Poza utworem i teledyskiem, który będzie towarzyszył zawodnikom w przygotowaniach do sierpniowego startu, szykujemy też mnóstwo muzycznych atrakcji w trakcie sierpniowej imprezy. Mam nadzieję, że będę miał okazję osobiście wręczyć Kasi medal na mecie –mówi Michał Drelich, dyrektor zawodów.

Konkurs dla zespołów muzycznych

Dzięki zespołom muzycznym, które będą grać na trasie zawodów,muzyki w Gdyninie zabraknie.Na trasiebiegowej Enea IRONMAN 70.3 Gdynia stanie aż 5 scen muzycznych. Rusza właśniekonkurs, w którym wybrane zostaną zespoły, które 5 sierpnia zagrają dla triathlonistów. Najlepsze zespoły mogą liczyć na nagrody finansowe.

Szczegółu konkursu już niebawem na stronie www.ironmangdynia.pl


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.