Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Wiemy, że na to czekacie! Wielkimi krokami zbliża się trzecia edycja Gdyńskiego Dnia Zumby. Trzygodzinne święto tańca i aerobiku odbędzie się w Dzień Kobiet. Podczas imprezy będzie można nie tylko naładować się endorfinami, ale również bezpłatnie zbadać wzrok. 

Gdyński Dzień Zumby już na stałe zagościł w lokalnym kalendarzu wydarzeń sportowych. Podczas trzeciej edycji imprezy o energię uczestników zadbają najlepsi trójmiejscy instruktorzy zumby z Monika Tran Van i Ania Cegłowską na czele.  Udział w imprezie jest darmowy. Start w niedzielę 8 marca o godzinie 12.

Ogromna dawka pozytywnej energii, uśmiechu i radości wynikająca z trzygodzinnego treningu to nie wszystkie atrakcje przygotowane przez organizatorów. W czasie trwania imprezy będzie można skorzystać z bezpłatnego badania wzroku, które ma na celu wstępną ocenę jakości widzenia.

Podczas konsultacji dany pacjent zostanie poinformowany, czy potrzebuje pełnego badania. W razie potrzeby, zostanie zapisany na wizytę w dogodnym dla siebie terminie. Pełne badanie wzroku, które odbywać się będzie w gabinecie salonu optycznego Doktor Marchewka znajdującego się przy ul. Unruga 5 (pasaż Kaufland), również będzie bezpłatne.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.