Sezon biegów z przeszkodami można uznać za otwarty! Biegun: Błotna Masakra przyciągnął do Gdyni niemal 400 zawodników w kategoriach Elite i Open. Tradycyjnie już, odbył się także Bieg Rodzinny, w którym rodzice startowali wraz ze swoimi pociechami. 

Dla uczestników została przygotowana 2,7-kilometrowa trasa i ponad 30 oryginalnych przeszkód. Startujący w najszybszej kategorii Elite, musieli pokonać trzy okrążenia, uczestnicy Biegu Rodzinnego – jedno, natomiast w kategorii Open to zawodnicy decydowali na ile „kółek” ich stać. Limit czasu wynosił dwie i pół godziny. 

Sprawdź wyniki!

Śmiałków biorących udział w zmaganiach na terenie Adventure Park Gdynia Kolibki dopingowało około tysiąca osób rozsianych po całej trasie.

Kolejne edycje Bieguna odbędą się: 14-15 lipca (Ruchome Piaski) oraz 17 listopada (Siwy Dym). Tym razem na uczestników będą czekać pętle o długości 3 oraz 3,5 km z jeszcze większą liczbą przeszkód.

Galeria projektu

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.