Urząd Miasta zachęca: Rozlicz PIT lokalnie i wspieraj rozwój Gdyni
Wielka loteria dla rozliczających PIT w naszym mieście powraca z nowymi nagrodami! Czy już wziąłeś udział? Nie przegap okazji, by nie tylko wspierać rozwój lokalnej społeczności, ale i wygrać atrakcyjne nagrody. Oto, co musisz wiedzieć.
  • Start 7. edycji loterii „Rozlicz PIT w naszym mieście”.
  • Pomoc konsultantów dla chętnych w wybranych centrum handlowych.
  • Nagrody o łącznej wartości ponad 49 tys. zł, w tym gotówka, rowery i karnety na festiwal.
  • Rejestracja uczestników trwa do 15 maja.

Decydując się na rozliczenie podatku dochodowego w naszym mieście, mieszkańcy nie tylko przyczyniają się do jego rozwoju, ale teraz mają również szansę na wyjątkowe nagrody. Średnio, z jednego podatnika do budżetu miasta wpływa 3198 zł, co jest reinwestowane w kluczowe obszary takie jak infrastruktura czy oświata.

Tegoroczna pulę nagród stanowią m.in. trzy nagrody pieniężne po 10 tys. zł, rowery miejskie, karnety na Open'er Festival oraz zestawy wakacyjne. To doskonała okazja, by przy okazji ważnego obowiązku, jakim jest rozliczenie PIT, otrzymać coś więcej niż zwykłą satysfakcję z dobrze wykonanego zadania.

Warto dodać, że loteria skierowana jest do wszystkich pełnoletnich mieszkańców, którzy rozliczą podatek dochodowy za 2023 rok, wskazując nasze miasto jako miejsce zamieszkania. Nie jest wymagane zameldowanie. Do udziału w loterii wystarczy wypełnić formularz na oficjalnej stronie internetowej, podając swoje dane osobowe i informacje o miejscu złożenia PIT.

Dla chętnych, którzy potrzebują wsparcia lub dodatkowych informacji, organizowane są spotkania z konsultantami w popularnych galeriach handlowych. W marcu i kwietniu będzie można spotkać ich w takich miejscach, jak Centrum Riviera, galeria handlowa „Klif” oraz Centrum Handlowe „Batory”, gdzie oprócz informacji, czekają również małe upominki.

Jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś się na udział, pamiętaj, że rejestracja potrwa do 15 maja. Nie przegap okazji, by wspierać nasze miasto i jednocześnie zdobyć atrakcyjne nagrody.


Źródło: Urząd Miasta