Komendant Miejski Policji w Gdyni, insp. Sławomir Pachura, awansował kolejnych funkcjonariuszy na stanowiskach kierowniczych. Nadkom. Rafał Żaguń został Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Gdyni – Redłowie, gdzie dotychczas miał powierzone obowiązki na tym stanowisku. Ponadto powierzono obowiązki na stanowisku Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego w Komendzie Miejskiej Policji w Gdyni oraz na stanowisku Kierownika Rewiru Dzielnicowych w Komisariacie Policji w Gdyni – Karwinach. Życzymy samych sukcesów w dalszej służbie.

Wczoraj o 14.00 w siedzibie gdyńskiej komendy odbyło się uroczyste wręczenie rozkazów personalnych na stanowiska kierownicze. Komendant Miejski Policji w Gdyni, insp. Sławomir Pachura, powołał nadkom. Rafała Żagunia na Zastępcę Komendanta Komisariatu Policji w Gdyni – Redłowie, gdzie dotychczas miał powierzone obowiązki na tym stanowisku.

To nie wszystkie zmiany kadrowe w gdyńskiej Policji. W Komendzie Miejskiej Policji w Gdyni jest nowy Zastępca Naczelnika Wydziału Kryminalnego – szef gdyńskiego garnizonu powierzył obowiązki na tym stanowisku asp. szt. Remigiuszowi Manowskiemu, który od 17 lat pracował w tym wydziale. Ponadto w Komisariacie Policji w Gdyni – Karwinach mamy nowego Kierownika Rewiru Dzielnicowych. Został nim mł. asp. Bartłomiej Sowa, który do tej pory miał powierzone obowiązki na tym stanowisku.

Pan insp. Sławomir Pachura podczas wręczania rozkazów personalnych życzył sukcesów w dalszej służbie.