GCK Gdynia: Warsztaty dla dzieci z Oleną Yanchuk

MUZYKA | DZIECI
Zapraszamy na zajęcia muzyczno-sensoryczne dla dzieci w wieku przedszkolnym. Autorska metodyka i połączenie tradycyjnego folkloru pierwotnego z autorskim materiałem muzycznym, zabawami paluszkowymi i śpiewem.
Zajęcia oparte są na ekologii dźwięku śpiewie na żywo i naśladownictwie. Zajęcia harmonizują półkule mózgowe, rozwijają mowę i inteligencję emocjonalną, śpiew, grę na instrumentach perkusyjnych, rytmiczne zabawy muzyczne.
Warsztaty prowadzi Olena Yanchuk, której pseudonim sceniczny to Rosava.
To ukraińska piosenkarka i songwriterka, która przyjechała z Kijowa. W trakcie swojej kariery eksperymentuje różnymi gatunkami i miksuje ludowe techniki wokalne (biały głos) z popem, pop rockiem, etno jazzem i muzyką świata.
Olena Yanchuk właśnie została stypendystką Instytutu Pieśni i Tańca na wniosek Gdyńskiego Centrum Kultury, przy którym będzie realizowała swój artystyczny rozwój do końca br.
przeczytacie na gdynia.pl.
Gdyńskie Centrum Kultury,
gck.gdynia.pl/warsztaty-spiewu-bialego-dzieci/
Ostatnie Artykuły

BMW w rowie i kierowca Renault z dożywotnim zakazem - dwa pijane przejazdy w Gdyni

W Redłowie zabrzmi Apel Pamięci. Gdynia uczci 81. rocznicę końca wojny

Piekarnia Gotowała ma 90 lat. Za ladą wciąż stoi rodzinna historia

Metropolia Pomorza coraz bliżej. Samorządy stawiają na jeden bilet

Jakub Sordyl sięgnął po złoto w Duszanbe i przebił światową czołówkę

Na komisariacie w Gdyni-Chwarznie największe emocje wzbudził pies służbowy

Kwietniki na 100-lecie Gdyni. Młodzi autorzy już znają werdykt

Gdynia świętuje w dzielnicach. Jubileusz wychodzi poza centrum

Estakada Kwiatkowskiego wchodzi w nowy etap. Betonowanie rusza w tym tygodniu

Kultura w Gdyni pod lupą. Forum ma zebrać ludzi i pomysły

W Gdyni matura ruszyła na dobre. 2630 osób zaczęło od polskiego

W Muzeum Emigracji zabrzmiała Brazylia. Polskie rytmy wróciły z daleka

W Gdyni uczczono 3 Maja mszą i salwą z „Błyskawicy” oraz apelem pamięci
![[KOSZYKÓWKA] AMW Arka Gdynia pewnie w Lublinie, 101:80 i play-offy Orlen Basket Ligi](/images/mecz/thumbnails/pge-start-lublin-amw-arka-gdynia-03052026-80101.webp)
