Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Interesujesz się literaturą fantastyczną? Komisem? Mangą? Anime? A może uwielbiasz, jak ktoś opowiada o zwierzakach w kulturze popularnej albo odkrywa przed Tobą ciekawe zagadnienia naukowe? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedź brzmi „tak”, to z pewnością znajdziesz coś dla siebie w trakcie Pasja Miniconu!

Jeśli opierać się na opiniach uczestników z dwóch zeszłych lat: gwarantujemy dobrą zabawę, dużo wiedzy oraz doskonale spędzony czas w (zapewne) pochmurny, listopadowy weekend!

Pasja Minicon to konwent fantastyczny organizowany przez Bibliotekę Gdynię wraz z grupą inicjatywną Ratel Squad. Trzecia edycja odbędzie się w dniach 6-7 listopada 2020 roku. Ze względów na pandemię, tym razem Minicon odbędzie się online, więc możecie wpadać do nas na wygodnie – w kapciach (ale nie, że bronimy zasiadać przed ekranem w pełnym cosplay, tak tez można)!

Całość imprezy poświęcona będzie szeroko rozumianej fantastyce: tak literaturze, jak i najbardziej kreatywnych jej przejawów w kulturze popularnej. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Lista Autorów oraz prelegentów, którzy spotkają się z Tobą na konwencie:

Anna Brzezińska

Krystyna Chodorowska

Paweł Dybała

Dariusz Domagalski

Michał Gołkowski

Magdalena Kozak

Paweł Majka

Krzysztof Piersa

Andrzej Pilipiuk

Panel Rysowniczek: Katarzyna Niemczyk, Monika Laprus-Wierzejska, Katarzyna “Panna N” Witerscheim oraz Emilia “Emi de Clam” Marlewska

Arkady Saulski

Niespodzianki i dodatkowe atrakcje szykują Organizatorzy konwentu, czyli:

Ratel Squad

Black Monk Games

Wydawnictwo Jaguar

BlackBox 3City

We need YA

Wydawnictwo Hanami

Wydarzenie na Faceboku: https://www.facebook.com/BibliotekaGdynia/

Do zobaczenia w cyfrowej Gdyni!