Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawcy kradzieży sprzętu elektronicznego, do której doszło w dniu 17.08.2019 roku. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży sprzętu elektronicznego, do której doszło w dniu 17.08.2019 roku w markecie mieszczącym się w centrum handlowym zlokalizowanym przy ul. K. Górskiego w Gdyni. Wizerunek sprawcy prezentowany jest na zdjęciach.

Rysopis mężczyzny:

  • wiek około 50 lat,
  • krępej budowy ciała,
  • włosy krótkie, ciemne,
  • w trakcie popełnienia przestępstwa ubrany był w marynarkę koloru szarego i szare spodnie.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę, którego wizerunek został utrwalony na nagraniu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie pod nr telefonu 58 66 21 255 lub na numer alarmowy 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.