Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Szkółka Piłkarska Dziewcząt Checz Gdynia szuka chętnych z roczników od 2005 do 2009, które kochają futbol! Nabór prowadzony jest przez cały rok i stosuje się przy nim żadnej selekcji – dołączyć może każda zainteresowana!

Klub Checz Gdynia to najstarszy kobiecy klub piłkarski w Polsce, wielokrotny mistrz Polski zarówno w seniorskiej jak i juniorskiej piłce kobiecej.

Zajęcia prowadzone są na terenie Obiektu Sportowego Checz w Gdyni-Chyloni przez licencjonowanych trenerów. Głównymi atutami kadry szkoleniowej są: doświadczenie w pracy z młodzieżą pod względem sportowym i edukacyjnym, zajęcia prowadzone w sportowej atmosferze, podejście do zawodniczek oraz rodziców, a także, co kluczowe, profesjonalne treningi prowadzone przez licencjonowanych trenerów.

Pierwsze zajęcia są doskonałą okazją, aby chętne mogły sprawdzić czy piłka nożna to właśnie „ta” dyscyplina. Zapraszamy w związku z tym na pierwsze niezobowiązujące zajęcia.

Więcej informacji: www.checzgdynia.com oraz na facebookowej stronie drużyny.

Wszystkie informacje oraz zapytania prosimy kierować telefonicznie 518 040 621 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..