Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

W ciągu roku jest wiele okazji do wręczania prezentów. Mimo że dawanie komuś upominków jest niezwykle przyjemne, to wiele osób boi się, że nie trafią w czyjeś gusta i wręczany przedmiot nie sprawi obdarowanemu przyjemności. Jak wybrać odpowiedni prezent dla mężczyzny?

Co może okazać się przydatne i z pewnością wywoła uśmiech na twarzy najbliższej nam osoby? Od razu ostrzegamy. Krawaty i skarpetki definitywnie odpadają!

Maszynka do golenia ciała i zarostu

Każdy mężczyzna zarasta na twarzy. Jest to całkowicie naturalne i nie da się tego uniknąć. Perfekcyjnie zadbana broda to jeden z głównych męskich atutów, warto więc pomóc naszemu mężczyźnie zapanować nad swoim owłosieniem. Jednym z najlepszych pomysłów na prezent dla faceta może być zaprezentowanie mu wielofunkcyjnego urządzenia do golenia ciała i zarostu.

Jest to na tyle uniwersalny prezent, że nawet jeśli obdarowany posiada już maszynkę to i tak chętnie skorzysta z tej nowej. Jeśli nie, to weźmy pod uwagę, że nie jest to sprzęt wieczny i nawet jego ulubiona golarka w końcu się zepsuje, a nowa będzie czekać w pogotowiu. Wielofunkcyjna maszynka z trymerem sprawdzi się znakomicie nie tylko do golenia zarostu na twarzy, ale też ułatwi golenie innych części ciała jak np. klatka piersiowa.

Kosmetyki dla mężczyzny

Pozostajemy cały czas w temacie męskiej pielęgnacji. Każdy brodacz ucieszy się ze specjalnie przygotowanego przybornika, w którym znajdzie się olejek do brody, wosk do stylizacji oraz grzebień. Właściciele bujnego owłosienia na czaszce powinni być natomiast zadowoleni z zestawu pomad do włosów. Jeśli facet, którego chcemy obdarować nie interesuje się zbytnio swoją brodą i włosami, najlepiej będzie kupić mu zestaw złożony z żelu pod prysznic, szamponu do włosów oraz perfumy o mocnym, męskim zapachu.

Ekstremalne prezenty

Nie ma na świecie człowieka, który nie miałby marzeń. Niektórzy chcą skoczyć ze spadochronem, inni wciąż opowiadają o przejażdżce wypasioną furą. Sprawienie mężczyźnie prezentu w postaci kuponu na spełnienie jego marzeń to znakomity pomysł. Bardzo łatwo też dowiedzieć się o tych skrytych marzeniach, gdyż znając męską naturę, będziemy słyszeć o nich przynajmniej raz w tygodniu. W każdym polskim mieście istnieją setki atrakcji, które tylko czekają na odkrycie. Kupon na przejażdżkę sportowym wozem, wyjście na strzelnicę czy też lot paralotnią może okazać się najlepszym pomysłem na prezent na jaki wpadniemy.

Wielofunkcyjny scyzoryk

Dobry nóż przydaje się zawsze. Najlepiej jeszcze jakby miał przy okazji korkociąg, otwieracz do piwa, małą piłkę i tysiąc innych gadżetów. Szwajcarska firma Victorinox oferuje swoim klientom wysokiej jakości noże wzbogacone o dziesiątki innych, dodatkowych funkcji. Warto rozważyć tę propozycję.

Dron

Nie da się ukryć, że większość mężczyzn (nawet tych najbardziej poważnych i dojrzałych) skrywa w sobie małe dziecko. Najlepszym prezentem dla faceta, który zatrzymuje się na dłużej przy witrynach z zabawkami może okazać się dron. Te profesjonalne modele kosztują majątek, ale już za kilkadziesiąt - kilkaset złotych dostaniemy minidrona, który sprawi każdemu mnóstwo radości.

Więcej informacji

Gadżety i prezenty dla niego znajdziesz w sklepie internetowym ForHim.pl - sprawdź więcej!

Nie masz pomysłu na prezent dla mężczyzny? Przychodzimy z pomocą