Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

„Ja w Internecie” to program bezpłatnych szkoleń mających na celu zwiększenie grupy świadomych i kompetentnych użytkowników Internetu i e-usług  publicznych. W szkoleniach mogą wziąć udział mieszkańcy Gdyni, którzy ukończyli 25 rok życia. W szczególności zapraszamy osoby bezrobotne, niepełnosprawne oraz seniorów.

W ramach projektu realizowanych będzie 5 modułów: „Rodzic w sieci”, „Moje finanse
i transakcje w sieci”, „Działam w sieciach społecznościowych”, „Tworzę własną stronę internetową (blog)” oraz „Kultura w sieci”. Każdy uczestnik może wziąć udział w 1 module szkoleniowym, który trwa 12 godzin zegarowych.

Szczegółowy opis tematów szkoleń jest dostępny pod linkiem: https://jawinternecie.edu.pl/szkolenia/ .

Zgłoszenia będą przyjmowane od 01.03.2019 do 10.06.2019. Aby wziąć udział w szkoleniu, należy czytelnie wypełnić i podpisać formularz rekrutacyjny oraz informację o przetwarzaniu danych osobowych. Prosimy również o zapoznanie się z Regulaminem rekrutacji.

Wypełniony formularz należy złożyć osobiście w Biurze Projektu (Urząd Miasta Gdyni, Wydział Edukacji, ul. Śląska 35-37, pokój C 100) bądź w Dziale Marketingu i Promocji Literatury Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni (ul. Biskupa Konstantego Dominika 17).

Zgłoszenie w formie skanu podpisanych dokumentów można również przesłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Program jest finansowany i realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr III: Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, Działania 3.1: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.