W dniach 3, 16 i 17 czerwca w Pucku odbyły się trzy turnieje o Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Siatkówce Plażowej w kategoriach juniorek, kadetek i młodziczek. Pierwsze do zmagań przystąpiły juniorki. W turnieju 3 czerwca wzięło udział 19 par. Dla siatkarek Gdyńskiej Akademii Siatkówki turniej w tej kategorii wiekowej był tylko przetarciem przed startami w docelowych kategoriach (kadetek i młodziczek)

Najlepiej z par GAS poradziły sobie Klaudia Szubarga i Julia Zaremba, które w bezpośrednim pojedynku „o czwórkę” pokonały swoje klubowe koleżanki Julię Kamerkę i Wiktorię Andrychowicz. Niewiele od bezpośredniego awansu dzieliło również Julię Woźniak i Aleksandrę Sarnowską, które minimalnie w bardzo wyrównanym i zaciętym meczu o awans uległy zawodniczkom APS’u Rumia. Siatkarki Gdyńskiej Akademii Siatkówki ostatecznie zajęły 4 (para Szubarga/Zaremba), 5 (para Sarnowska/Woźniak), 6 miejsce (para Kamerka/Andrychowicz). Cztery najlepsze pary uzyskały awans do ½ Mistrzostw Polski. Turniej odbędzie się w dniach 25-26.06.2018 we Wrześni.

W dniu 16 czerwca, w Mistrzostwach Pomorza Kadetek w Siatkówce Plażowej udział wzięło 28 par z całego województwa. W wielkim finale spotkały się dwie pary Gdyńskiej Akademii Siatkówki. Klaudia Szubarga i Julia Zaremba okazały się minimalnie lepsze od Julii Kamerki i Wiktorii Andrychowicz. 5 miejsce premiowane awansem do ½ MP wywalczyły Julia Woźniak i Ola Sarnowska.

Maja Murawska i Julia Jałocha zakończyły rywalizację na dobrym 9 miejscu. Piąć najlepszych par uzyskało awans do ½ Mistrzostw Polski. Turniej odbędzie się w dniach 3-4.07.2018 w Nowej Soli.

Ostatnie do boju stanęły młodziczki. Do rywalizacji 17 czerwca w Pucku przystąpiło 28 par. Gdyńską Akademię Siatkówki reprezentowały trzy pary. Julia Woźniak i Klaudia Janowska wygrały wszystkie mecze w turnieju zapewniając sobie tytuł Mistrzyń Województwa Pomorskiego, oraz awans do Półfinałów Mistrzostw Polski Młodziczek. Izabela Cybulska i Kinga Gużyńska zakończyły zmagania na miejscu a Ola Woźniak i Olga Bruggemann (rocznik 2005) odniosły cenne zwycięstwo w turnieju i zdobyły mnóstwo doświadczenia. Ostatecznie uplasowały się na miejscu 17.

Zawodniczki Gdyńskiej Akademii Siatkówki zdominowały rozgrywki na Pomorzu. Na 13 par reprezentujących województwo pomorskie w turniejach Półfinałowych Mistrzostw Polski aż 5 par to zawodniczki Gdyńskiej Akademii Siatkówki.