• Policyjne działania „Bezpieczny Pieszy”

  Gdyńscy policjanci, przeprowadzą jutro na terenie miasta działania „Bezpieczny Pieszy”. Mundurowi będą zwracać szczególną uwagę na zachowania kierowców w stosunku do pieszych, ale też bacznie przyglądać się będą, czy sami piesi nie łamią zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 • Niedziela Melomana „Francuskie inspiracje”

  15.12

  15 grudnia
  niedziela / godz. 16:00
  Pomorski Park Naukowo-Technologiczny

  W imieniu Konsulatu Kultury | Centrum Kultury w Gdyni zapraszamy do udziału w konkursie polegającym [...]

  20 grudnia o godzinie 18.00 w Bibliotece z Pasją odbędzie się przedświąteczna wymiana ubrań oraz dod [...]

  Biblioteka Chylonia Centrum (ul. Kartuska 20 b) oraz Gdyńska Szkoła Społeczna w Gdyni zapraszają na [...]

  Biblioteka Chylonia Centrum przy ul. Kartuskiej 20 b zaprasza na wystawę prac malarskich Romana Czem [...]

  Biblioteka Obłuże przy ul. Boisko 6 zaprasza dzieci w wieku od 3 do 7 lat na warsztaty literacko-art [...]

  Biblioteka Wzgórze przy ul. Biskupa Dominika 3 zaprasza dorosłych czytelników na przedstawienie "Jes [...]

 • Policyjne działania „Bezpieczny Pieszy”

  Gdyńscy policjanci, przeprowadzą jutro na terenie miasta działania „Bezpieczny Pieszy”. Mundurowi będą zwracać szczególną uwagę na zachowania kierowców w stosunku do pieszych, ale też bacznie przyglądać się będą, czy sami piesi nie łamią zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 • 18. Połowy Poetyckie

  14.12

  14 grudnia
  sobota / godz. 18:45
  Cafe "Strych"

  Jacek Kaczmarski „Świadectwo”

  13.12

  13 grudnia
  piątek / godz. 20:00
  Kościół oo. Franciszkanów w Gdyni

 • Nie bądź obojętny, jeden telefon może uratować życie – Policja ostrzega przed niskimi temperaturami

  Nadchodzący okres zimowy wiąże się z nadejściem niskich temperatur. To z kolei wiąże się z tym, że wiele osób narażonych jest na utratę życia lub zdrowia na skutek wychłodzenia organizmu. Problem ten dotyka przede wszystkim osoby bezdomne lub będące pod wpływem alkoholu. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję za każdym razem, kiedy widzimy kogoś kto jest narażony na wychłodzenie organizmu. Pamiętaj - wystarczy jeden telefon, aby uratować komuś życie!!!

 • Policja poszukuje świadków kradzieży w salonie optycznym

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawcy kradzieży okularów, do której doszło, w dniu 18.09.2019 roku. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas!!!

 • Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń do nas!!!

  Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu poszukują mężczyzny, który w dniu 26.10.2019 roku w kilku sklepach na terenie Gdyni posługiwał się utraconą kartą płatniczą. Wizerunek mężczyzny został zarejestrowany na sklepowych monitoringach.

 • Koncert i debata „Druga Fala”

  11.12

  11 grudnia
  środa / godz. 19:00
  Konsulat Kultury

  Teatroteka „Nad” – teatr na dużym ekranie

  10.12

  10 grudnia
  wtorek / godz. 19:00
  Konsulat Kultury

  Film z cyklu „Sąsiedzi”: „Fúsi”

  09.12

  9 grudnia
  poniedziałek / godz. 18:00
  Konsulat Kultury

  Self Storage polega na wynajmowaniu powierzchni do przechowywania różnych przedmiotów w specjalnie przeznaczonych do tego magazynach. Klientami tego typu usługodawców mogą być zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Dowiedzmy się zatem, kiedy warto skorzystać z takiego ułatwienia.

  Remont bez stresu

  Remont w domu czy mieszkaniu to zawsze duże wyzwanie. Wymaga przemyślanych działań. Musimy zajęć się wówczas wieloma ważnymi sprawami, takimi jak: budżet całego przedsięwzięcia, zlecenie jego przeprowadzenia lub samodzielne wykonanie wszystkich prac. Czekają nas wtedy liczne wizyty w sklepach budowlanych czy salonach wnętrzarskich. Niezbędne jest również odpowiednie przygotowanie domu, zabezpieczenie wszystkich mebli i sprzętów. Często cześć z nich chcielibyśmy sprzedać i wymienić na nowe, a inne przenieść w bezpieczne miejsce, by nie uszkodziły się w czasie remontu. W takich sytuacjach warto zainteresować się usługami Self Storage, a nasze meble i inne sprzęty przechować w wynajętym magazynie. Dzięki temu nie ucierpią one w remontowym szaleństwie, ani nie będą przeszkadzały w wykonywaniu prac. Z kolei przedmioty, które nie będą już pasowały do odnowionych pomieszczeń, mogą bezpiecznie czekać tam na nowych właścicieli lub wywóz na śmietnik.

  Spokojna przeprowadzka

  Zmiana mieszkania to również duży stres. Często dopiero kiedy pakujemy do pudeł i toreb wszystkie nasze rzeczy, uświadamiamy sobie, ile tak naprawdę ich mamy. Jest to często moment na posegregowanie ich i podjęcie decyzji, które są nam niezbędne, a z którymi chętnie się rozstaniemy. Wiele z nich może mieć wciąż dużą wartość. Niejednokrotnie decydujemy się zatem na ich sprzedaż lub chcielibyśmy je komuś podarować, a jednocześnie wolimy nie zabierać ich do nowego mieszkania. W takiej sytuacji warto wyjąć jeden z magazynów self storage. Może zdarzyć się też tak, że jesteśmy zobowiązani opuścić dotychczas zajmowane mieszkanie w określonym terminie, choć nowe nie jest jeszcze całkowicie gotowe i nie ma w nim warunków do ustawienia wszystkich naszych mebli. Wówczas także dobrym rozwiązaniem jest przechowanie ich w jednym z magazynów, gdzie bez najmniejszych obaw możemy zostawić je na pewien czas.

  Self Storage - jak to działa

  Jeśli szukasz solidnych usług self storage, to doskonałym wyborem będzie współpraca z firmą Less Mess Storage. Wynajęcie jednego z pomieszczeń w należących do niej magazynach jest bardzo proste. Najpierw określamy wielkość pomieszczenia, jakie jest nam potrzebne, pomoże nam w tym wirtualna wizualizacja, którą znajdziemy na stronie firmy. Następnie podpisujemy umowę, po czym otrzymujemy kod dostępu do wybranego przez nas magazynu. Skrytki dostępne są dla klientów w każdej chwili - 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Każdy otrzymuje swój osobisty kod, który przydzielony jest do konkretnego pomieszczenia i którego nie posiada nikt inny. Wszystkie skrytki są dodatkowo zabezpieczone własną kłódką klienta. Na terenie całego magazynu, jak i w poszczególnych boksach zainstalowany jest alarm. Magazyny są całodobowo monitorowane. Warto wiedzieć także, że umowa, którą podpisujemy z Less Mess Storage jest elastyczna i w każdej chwili można wydłużyć czas jej obowiązywania. 

  Self Storage - kiedy warto skorzystać z takich usług?

  Sprawdź, co jest grane i nie przegap żadnego istotnego wydarzenia sportowego! Zapraszamy do naszego cotygodniowego przeglądu imprez odbywających się w Gdyni….

  Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek wręczył 21 sportowcom i 11 trenerom listy gratulacyjne oraz nagrody finansowe za osiągnięcia w drugim półroczu…