DSC_0108Uprzejmie informujemy, że najbliższe dwa zajęcia „Mama, Tata i Ja”, które odbędą się w ostatni czwartek listopada i pierwszy czwartek grudnia o godz. 10:00 zostaną wzbogacone dodatkowymi warsztatami.

Już 30 listopada dla uczestników spotkania przeprowadzony zostanie warsztat dotyczący automasażu. Natomiast 7 grudnia na zajęciach zostanie poruszony temat profilaktyki rozstępu mięśni prostych brzucha po porodzie. Serdecznie zapraszamy!

Odbywające się w czwartki w ramach Gdyńskiego Poruszenia zajęcia „Mama, Tata i Ja” przeznaczone są dla rodziców z maluszkiem w wózku (niezależnie od poziomu sprawności fizycznej oraz umiejętności ruchowych). Celem spotkań jest przede wszystkim pogłębienie więzi pomiędzy rodzicami a dzieckiem, powrót do formy, kontakt dziecka z rówieśnikami oraz wymiana doświadczeń pomiędzy rodzicami.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.