Od dzisiaj kandydaci do służby w Policji mogą wysłać wszystkie wymagane dokumenty za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mamy świadomość, że wielu kandydatom dostarczenie dokumentów w godzinach pracy może sprawiać trudności. Dlatego też, chcąc ułatwić i zarazem przyśpieszyć proces rekrutacji do Policji, od dzisiaj umożliwiamy rozpoczęcie procedury drogą elektroniczną.
Teraz wystarczy tylko wypełnić wszystkie wymagane dokumenty, zeskanować je, a następnie wysłać na naszą skrzynkę e-mail, co jednocześnie rozpocznie proces rekrutacyjny. W następnej kolejności skontaktujemy się i umówimy z kandydatem termin próbnego testu sprawności fizycznej, na który będzie należało dostarczyć oryginały wysłanych wcześniej dokumentów.


UWAGA! Lista wymaganych dokumentów nie ulega zmianie.

Służba w Policji zapewnia ciekawy i różnorodny charakter pracy. Satysfakcja z wykonywanych obowiązków, stabilne zatrudnienie, prawa emerytalne po 25 latach czy możliwości rozwoju – to tylko kilka z powodów, dla których warto założyć granatowy mundur.
Jesteśmy po to, by służyć społeczeństwu. By dbać o porządek publiczny, utrzymać spokój i bezpieczeństwo. Zwalczamy i przeciwdziałamy przestępczości. Pomagamy innym.
Będąc policjantem możesz spełniać swoje marzenia – rozwijać swoje pasje, doskonalić się w zakresie służby policyjnej, podnosić swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe. Nigdy nie będziesz się nudzić – każdy dzień to nowe wyzwanie.
Oferujemy szerokie możliwości wyboru wykonywanej służby – służbę w patrolu, w ruchu drogowym czy jako policjant kryminalny. A jeśli nie interesują Cię takie możliwości, to może oficer prasowy lub specjalista od zwalczania cyberprzestępczości? Każdy znajdzie coś dla siebie!
Na wstępie oferujemy 4900 zł netto (dla osób poniżej 26 roku życia). Kwota ta rośnie wraz ze zdobywanym doświadczeniem i przepracowanymi latami w Policji. Zapewniamy świadczenia i dodatki, takie jak:
- 13-stka
- tzw. „mundurówka”
- dopłaty za brak mieszkania
- dojazdy do służby
I wiele innych.

Aby zostać policjantem trzeba spełnić poniższe warunki:
- posiadanie obywatelstwa polskiego;
- ukończenie 18 roku życia;
- wykształcenie średnie lub średnie branżowe;
- nieposzlakowana opinia;
- niekaralność za przestępstwa oraz przestępstwa skarbowe (nie mylić z ukaraniem za popełnienie wykroczenia);
- korzystanie w pełni z praw obywatelskich;
- uregulowany stosunek do służby wojskowej;
- rękojmia zachowania tajemnicy, czyli spełnienie wymogów związanych z zapewnieniem ochrony informacji niejawnych.

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania to już dzisiaj zrób pierwszy krok i złóż dokumenty rekrutacyjne do służby w Policji.