Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni – Redłowie prowadzą czynności w sprawach kradzieży. Do zdarzeń doszło w grudniu 2021 roku, a związek ze sprawami mogą mieć mężczyźni, których wizerunki publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osoby proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni – Redłowie prowadzą czynności w sprawach kradzieży perfum z drogerii oraz sprzętu z ośrodka wypoczynkowego. Do zdarzeń doszło w grudniu 2021 roku. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawami mogą mieć mężczyźni, których wizerunki publikujemy.

1. Mężczyzna, który może mieć związek z kradzieżą perfum, do której doszło w centrum handlowym przy ul. Górskiego, ma około 40 lat, włosy ciemny blond, zaczesane do tyłu (z widocznymi zakolami). W dniu zdarzenia miał na sobie niebieską kurtkę z kapturem, szare spodnie, czarne buty sportowe, na twarzy jasną maseczkę, granatowy plecak i siatkę koloru limonkowego.

2. Mężczyzna, który może mieć związek z kradzieżą perfum, do której doszło w centrum handlowym przy ul. Górskiego ma około 25 lat. W dniu zdarzenia miał na sobie czarną kurtkę z kapturem, ciemne jeansy, czarną czapkę, na twarzy maseczkę.

3. Mężczyzna, który może mieć związek z kradzieżą sprzętu (elektryczny pistolet do malowania oraz maszyna do cięcia kafelek), do której doszło w ośrodku wczasowym przy ul. Szyprów, ma około 35 lat, ciemne włosy z wyraźnymi zakolami i łysiną z przodu głowy. W dniu zdarzenia miał na sobie niebieską kurtkę z kapturem (typu moro), czarne spodnie oraz czarne buty sportowe z białymi elementami.

Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego wszyscy, którzy rozpoznają osoby z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni – Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112.