Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Redłowie poszukują mężczyzn, którzy mogą mieć związek z kradzieżą mienia na kwotę ponad 190 tys. zł. Funkcjonariusze szukają świadków, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tych osób.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni – Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży kartonów z obuwiem oraz roweru, których łączna wartość przekracza 190 tys. zł. Do zdarzenia doszło pod koniec września br. w hali garażowej przy ul. Świerkowej, a związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunek publikujemy.

Pierwszy mężczyzna ma około 35 lat i jest średniego wzrostu. W dniu zdarzenia miał na sobie czarną, pikowaną kamizelkę, szarą bluzkę, spodnie typu jeans, czarne buty, czapkę z daszkiem, na twarzy maseczkę i czarny plecak.

Drugi mężczyzna ma około 35 lat, jest średniego wzrostu. W dniu zdarzenia miał na sobie czarną kurtkę, czarne spodnie dresowe z białym paskiem z boku, czarne buty, czapkę z daszkiem, na twarzy ciemną maseczkę.

Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają lub posiadają informacje na temat mężczyzn z monitoringu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255 5 lub na numer alarmowy 112.

  • Zdjęcie przedstawiające mężczyzn podejrzewanych o kradzież mienia