Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Śródmieściu prowadzą czynności w sprawie przywłaszczenia plecaka wraz z zawartością. Do zdarzenia doszło w lipcu br., a związek ze sprawą może mieć kobieta, której wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jej tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje kobietę, proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Śródmieściu prowadzą czynności w sprawie przywłaszczenia plecaka wraz z zawartością (m. in. portfel, dokumenty, telefon, laptop). Do zdarzenia doszło w lipcu 2021 roku, w pociągu na trasie Poznań Główny – Gdańsk Wrzeszcz. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawami może mieć kobieta, której wizerunek publikujemy.

Z monitoringu wynika, że kobieta ma około 50-55 lat i blond włosy. W dniu zdarzenia miała na sobie krótkie spodenki w biało-granatowe paski, jaskrawą bluzkę, w prawej dłoni bagaż, a w lewej plecak pokrzywdzonej.

Dotychczas nie udało się ustalić jej tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę z monitoringu lub posiadają informacje na jej temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Śródmieściu pod nr tel. 47-74-21-155 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112.

  • Zdjęcie przedstawiające kobietę podejrzewaną o przywłaszczenie plecaka