Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży w drogeriach. Do zdarzeń doszło od marca do sierpnia br., a związek ze sprawami mogą mieć osoby, których wizerunki publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje kobietę i mężczyzn, proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży w drogeriach. Do zdarzeń doszło w okresie od marca do sierpnia 2021 roku. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawami może mieć kobieta oraz mężczyźni, których wizerunek publikujemy.

Z monitoringu wynika, że kobieta (zdjęcie 1) ma około 20 lat, długie blond włosy i jest średniego wzrostu. W dniu zdarzenia miała na sobie czarną bluzkę z białym napisem, czarne legginsy oraz białe buty sportowe. Przez ramię miała przewieszoną kurtkę, a na twarzy czarną maseczkę.

Pierwszy mężczyzna (zdjęcie 1) ma około 20 lat, włosy ciemny blond (wygolone na bokach), jest szczupły i wysoki. W dniu zdarzenia miał na sobie różową bluzę z kapturem, czarną kamizelkę, czarne spodnie dresowe, czarne buty sportowe z czerwoną podeszwą, a na twarzy czarną maseczkę.

Drugi mężczyzna ma około 30 lat (zdjęcie 2 i 3), ciemne włosy i średni wzrost. W dniu zdarzenia miał na twarzy jasną maseczkę (pod maseczką widoczny zarost – broda), ubrany był w granatową koszulkę z krótkim rękawem, niebieskie spodenki jeansowe, jasno-szare buty sportowe z jasną podeszwą.

Trzeci mężczyzna ma około 25 lat (zdjęcie 4), jest szczupłym i wysokim szatynem. W dniu zdarzenia miał na sobie ciemną koszulkę, szare spodnie dresowe, czarne buty sportowe, na twarzy jasną maseczkę, a w ręku siatkę.

Czwarty mężczyzna ma około 35 lat (zdjęcie 5) i jest szatynem. W dniu zdarzenia miał na sobie niebieską koszulkę, jasne spodnie jeansowe (do kolan), czarne buty sportowe, przez ramię przewieszoną czarną saszetkę.

Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę i mężczyzn z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112.

  • Zdjęcie przedstawiające kobietę i mężczyznę podejrzewanych o kradzież
  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę podejrzewanego o kradzież
  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę podejrzewanego o kradzież
  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę podejrzewanego o kradzież
  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę podejrzewanego o kradzież