Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży. Do zdarzenia doszło w sierpniu br., a związek ze sprawą może mieć kobieta, której wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jej tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży produktów z jednego ze sklepów w centrum handlowym. Do zdarzenia doszło w sierpniu 2021 roku. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć kobieta, której wizerunek publikujemy.

Z monitoringu wynika, że kobieta ma około 50 lat, długie blond włosy i jest średniego wzrostu. W dniu zdarzenia miała na sobie sukienkę w kwiaty, a na niej założony czarny sweter, białe buty z literkami (na jednym bucie czarna litera T, na drugim czarna litera H), na twarzy miała jasną maseczkę, a przez ramię przewieszoną szarą torbę.

Dotychczas nie udało się ustalić jej tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają osobę z monitoringu lub posiadają informacje na jej temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112.

  • Zdjęcie przedstawiające kobietę podejrzewaną o kradzież
  • Zdjęcie przedstawiające kobietę podejrzewaną o kradzież