Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni - Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży telefonu. Do zdarzenia doszło w lipcu br., a związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu w Gdyni - Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży telefonu. Do zdarzenia doszło w lipcu 2021 roku w punkcie serwisowym GSM. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Mężczyzna ma około 35 lat, otyłą sylwetkę. W dniu zdarzenia miał na sobie t-shirt koloru niebieskiego, jeansowe spodnie, a na głowie czarną czapkę z daszkiem.

Mężczyzna był w towarzystwie kobiety o długich, czarnych włosach i chłopca w wieku około 10 lat.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszyscy, którzy rozpoznają osobę z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny komisariatu) lub na numer alarmowy 112.

  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę podejrzewanego o kradzież perfum
  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę podejrzewanego o kradzież perfum