Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni – Redłowie prowadzą czynności w sprawie naruszenia czynności narządów ciała. Do zdarzenia doszło w czerwcu 2020 r., a związek ze sprawą może mieć kobieta i mężczyzna, których wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osoby proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu w Gdyni – Redłowie prowadzą czynności w sprawie naruszenia czynności narządów ciała. Do zdarzenia doszło na początku czerwca 2020 roku, w centrum handlowym. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć kobieta i mężczyzna, których wizerunek publikujemy.

Z monitoringu wynika, że kobieta ma około 20-25 lat, jest wysoka i szczupła, ma długie, czarne włosy. W dniu zdarzenia miała na sobie szary płaszcz typu prochowiec, czarne legginsy i czarno-białe, sportowe buty.

Mężczyzna ma około 20-25 lat, jest wysoki i szczupły. W dniu zdarzenia miał na sobie czerwoną bluzę z kapturem, czarne spodnie i sportowe buty z białą podeszwą.

Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego wszyscy, którzy rozpoznają osoby z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni – Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny komisariatu) lub na numer alarmowy 112.

  • Zdjęcie przedstawiające kobietę i mężczyznę idących w centrum handlowym