Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu prowadzą czynności w sprawie kradzieży portfeli. Do zdarzenia doszło w lutym br., a związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę, proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu w Gdyni Śródmieściu prowadzą czynności w sprawie kradzieży portfeli. Do zdarzenia doszło na początku lutego 2021 roku. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Z monitoringu wynika, że sprawca jest krępej budowy ciała, ma ciemne włosy. W dniu zdarzenia miał na sobie brązową kurtkę do bioder, czerwoną bluzę z jasnym napisem na przedzie, czarne spodnie i sportowe buty z białym wzorem. Mężczyzna miał na ramieniu czerwoną torbę.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają osobę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni Śródmieściu pod nr tel. 47-74-21-155 (dyżurny komisariatu) lub na numer alarmowy 112.

  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę podchodzącego do drzwi na klatce schodowej.
  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę stojącego przed drzwiami. Mężczyzna ma na ramieniu czerwoną torbę.
  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę schodzącego po schodach.
  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę znajdującego się na klatce schodowej.
  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę idącego do wyjścia z budynku.