Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży alkoholu. Do zdarzenia doszło w styczniu br., a związek ze sprawą mogą mężczyźni, których wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osoby proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu w Gdyni Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży alkoholu. Do zdarzenia doszło w styczniu 2021 roku w jednym z gdyńskich sklepów. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunek publikujemy.

Z monitoringu wynika, że jeden mężczyzna ma około 20-30 lat i szczupłą budowę ciała. W dniu zdarzenia miał na sobie szarą kurtkę, jasne spodnie jeansy, białe, sportowe buty.

Drugi mężczyzna ma około 25-35 lat i krępą budowę ciała. W dniu zdarzenia miał na sobie czarną kurtkę, ciemne spodnie, czarne buty, a na głowie czarną czapkę.

Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają osoby z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny komisariatu) lub na numer alarmowy 112.

 
  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę na ciemno ubranego. Mężczyzna jest w sklepie.
  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę w szarej kurtce i jasnych jeansowych spodniach. Mężczyzna jest w sklepie.