Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Chyloni prowadzą czynności w sprawie przywłaszczenia portfela z zawartością dokumentów osobistych i kart bankomatowych. Do zdarzenia doszło w styczniu br., a związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunek publikujemy. Funkcjonariusze szukają świadków, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tych mężczyzn.

Policjanci z Komisariatu w Gdyni Chyloni prowadzą czynności w sprawie przywłaszczenia portfela z zawartością dokumentów osobistych i kart bankomatowych, za pomocą których wykonano szereg płatności zbliżeniowych. Do zdarzenia doszło na początku stycznia 2021 roku. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunek publikujemy.

Z monitoringu wynika, że jeden mężczyzna jest w wieku 20-25 lat, jest szczupły, ma około 180 cm wzrostu. W dniu zdarzenia miał na sobie czarne buty, czarną kurtkę z kapturem (kaptur na głowie), jasną bluzę, niebieskie spodnie typu jeans oraz twarz zasłoniętą maseczką lub kominem.

Drugi0mężczyzna jest w wieku 20-25 lat, jest szczupły, ma około 175-180 cm wzrostu. W dniu zdarzenia miał na sobie ciemne, sportowe buty, szare spodnie dresowe, niebieską kurtkę z kapturem (lewa strona kaptura, lewy rękaw i lewa część na klatce piersiowej – są koloru żółtego, a w kolorze granatowym są: pas w części klatki piersiowej i górna część pleców kurtki), twarz zasłoniętą czarną maseczką lub kominem.

Funkcjonariusze zabezpieczyli zapis z monitoringu i ustalają tożsamość mężczyzn. Wszyscy, którzy rozpoznają osoby z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni Chyloni pod nr tel. 47-74-21-355 (dyżurny komisariatu) lub na numer alarmowy 112.

  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę, który wszedł do sklepu. Mężczyzna ma na sobie ciemne buty, ciemną kurtkę z kapturem na głowie, maseczkę na twarzy oraz niebieskie jeansy.
  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę, który wchodzi do sklepu. Mężczyzna ma na sobie ciemne buty, ciemną kurtkę z kapturem na głowie, maseczkę na twarzy oraz niebieskie jeansy.
  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę, który jest w sklepie. Mężczyzna ma na sobie ciemną kurtkę z kapturem na głowie, maseczkę na twarzy oraz niebieskie jeansy.
  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę, który wchodzi do sklepu. Mężczyzna ma na sobie ciemne, sportowe buty, szare spodnie dresowe i niebieską kurtkę z kapturem. Lewy rękaw kurtki jest koloru żółtego.
  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę, który wszedł do sklepu. Mężczyzna ma na sobie ciemne, sportowe buty, szare spodnie dresowe i niebieską kurtkę z kapturem. Lewy rękaw kurtki jest koloru żółtego. Mężczyzna ma na sobie maseczkę.
  • Zdjęcie przedstawiające mężczyznę, znajdującego się w sklepie. Mężczyzna ma na sobie ciemne, sportowe buty, szare spodnie dresowe i niebieską kurtkę z kapturem. Lewy rękaw kurtki jest koloru żółtego. Mężczyzna ma na sobie maseczkę.
  • Zdjęcie przedstawiające tył mężczyzny, który idzie w kierunku drzwi wyjściowych ze sklepu. Mężczyzna ma na sobie ciemne, sportowe buty, szare spodnie dresowe i niebieską kurtkę z kapturem. Lewy rękaw kurtki jest koloru żółtego, a górna część kurtki jest granatowa. Mężczyzna ma kaptur na głowie.