Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Biblioteka Gdynia oraz autorka bloga Rudym Spojrzeniem zaprasza Was do udziału w kolejnej edycji wyzwania czytelniczego WyPożyczone 2021. Akcja polega na czytaniu książek z biblioteki i dzieleniu się opinią po lekturze. Najaktywniejsi uczestnicy mają szansę na nagrody.

Wyzwanie WyPożyczone potrwa do końca 2021 roku, zatem jest to idealny moment na dołączenie się do zabawy. Udział w wyzwaniu może wziąć każdy. Ten, kto wypożycza (z bibliotek stacjonarnych i wirtualnych) książki (dla dorosłych i dla dzieci), pożycza je od innych i ma ochotę podzielić się wrażeniami po lekturze.

W mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter) należy dodać zdjęcie WyPożyczonej książki i kilka zdań opinii o niej oraz oznaczyć organizatorkę (Rudym Spojrzeniem) i partnerów akcji (np. Biblioteka Gdynia). Pamiętajmy o ustawieniu widoku publicznego i użyciu hasztagu #wyzwaniewypozyczone.

Partnerami akcji są Biblioteka Gdynia, Miejska Biblioteka w Łebie oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku. Co kwartał na najbardziej zaczytanych czekają upominki.

Więcej informacji o projekcie na stronie organizatorki – KLIKNIJ TUTAJ.

Zachęcamy do udziału!