Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Karwinach prowadzą czynności w sprawie kradzieży urządzenia pomiarowego. Do zdarzenia doszło we wrześniu br., a związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu w Gdyni Karwinach prowadzą czynności w sprawie kradzieży urządzenia pomiarowego z terenu budowy. Sprawca wyrwał urządzenie ze stojaka i uciekł w kierunku lasu ale z uwagi na biegnących za nim pracowników budowy porzucił urządzenia w lesie. Do zdarzenia doszło we wrześniu 2020 roku. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Z monitoringu wynika, że mężczyzna ma około 40 lat, jasne włosy i jest dobrze zbudowany. W dniu zdarzenia miał na sobie czarną koszulkę z obrazem w kolorze czerwonym i napisami z przodu i tyłu, krótkie spodenki w kolorze granatowym oraz czarne, sportowe buty.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni Karwinach pod nr tel. 47-74-21-455 (dyżurny komisariatu), lub na numer alarmowy 112.