Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży alkoholu ze sklepu. Do zdarzenia doszło w czerwcu br., a związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu w Gdyni Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży alkoholu. Do zdarzenia doszło w czerwcu 2020 roku w jednym z gdyńskich sklepów. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Z monitoringu wynika, że mężczyzna ma około 30 lat, krótkie ciemne włosy i szczupłą budowę ciała. W dniu zdarzenia miał na sobie granatową kurtkę, niebieskie dżinsowe spodnie, sportowe buty i dużą, granatową torbę.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszyscy, którzy rozpoznają osobę z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny komisariatu), 47-74-21-281 (prowadząca postępowanie) lub na numer alarmowy 112.