W ostatni piątek w Szkole Policji w Katowicach zostały zakończone zmagania policjantów rywalizujących w II Finale Ogólnopolskiego Turnieju Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji. W gali finałowej wziął udział Komendant Główny Policji gen. insp. dr Jarosław Szymczyk, który wręczył nagrody laureatom konkursy. Wysokie, szóste miejsce w kwalifikacji generalnej konkursu zajął dyżurny z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni nadkom. Tomasz Cioch reprezentujący w turnieju województwo pomorskie.

W minionym tygodniu w Szkole Policji w Katowicach odbył się finał II Ogólnopolskiego Turnieju Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji. O miano najlepszego dyżurnego w kraju rywalizowało 17 dyżurnych reprezentujących komendy wojewódzkie i Komendę Stołeczną Policji. Funkcjonariusze, którzy na co dzień pełnią odpowiedzialną służbę na stanowiskach kierowania w jednostkach terenowych Policji rywalizowali w dwóch konkurencjach, praktycznej - symulacji na stanowisku kierowania i teoretycznej - teście wiedzy policyjnej.

Dyżurnych województwa pomorskiego reprezentował nadkom. Tomasz Cioch dyżurny z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni, który w kwalifikacji generalnej turnieju zajął wysokie, szóste miejsce. W gali finałowej konkursu uczestniczył Komendant Główny Policji gen. insp. dr Jarosław Szymczyk, który wręczył nagrody jego laureatom. 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.