Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Ulica Świętojańska znów zamigocze tysiącem barw. Zapisy do ostatniej w tym roku odsłony konkursu „Mistrz Kibicowania” ruszają już 22 października! Szkołę, która podczas Biegu Niepodległości z PKO Bankiem Polskim dopingowała najlepiej  wybiorą sami biegacze. Do zwycięzców powędruje czek o wartości 2000 złotych na zakup sprzętu sportowego. 

Uczestnikami konkursu mogą być tylko i wyłącznie uczniowie publicznych placówek funkcjonujących w ramach Wydziału Edukacji Urzędu Miasta w Gdyni. Zgłoszenia szkół w formie elektronicznej prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. od 22 października br. o godzinie 12:00 do 29 października. Do konkursu przyjętych zostanie 19 placówek (decydować będzie kolejność zgłoszeń).

Zwycięska szkoła, oprócz zaszczytnego tytułu, otrzyma pamiątkowy puchar oraz nagrodę w wysokości 2000 zł na zakup sprzętu sportowego. Placówka, która zajmie drugie miejsce na ten sam cel otrzyma 1500 zł, trzecia – 1000 zł, a pozostałe po 500 zł.

O wyborze „Mistrza Kibicowania” zadecyduje liczba głosów oddanych przez zawodników biorących udział w Biegu Głównym na dystansie 10 km. Ankieta znajdować będzie się w Profilu Zawodnika i będzie można wziąć w niej udział od 11 do 29 listopada br. Każdemu głosującemu przysługuje wyłącznie jeden głos. Zwycięzcę konkursu poznamy 3 grudnia.

W zeszłym roku w ruch poszły klaskacze, wuwuzele, instrumenty muzyczne, a także szaliki oraz flagi. Nie zabrakło pomysłowych transparentów oraz chóralnych przyśpiewek. Kibicowska fiesta przyniosła zwycięstwo XIV Liceum Ogólnokształcącemu, drugie miejsce zajęła SP nr 11, a na najniższym stopniu podium zameldowała się SP nr 17. 

Pozostałe miejsca zajęły kolejno: SP 26, SP 29, SP 44, LO 3, SP 51 oraz SSP 14. Pełne wyniki znajdują się tutaj.

Pobierz zip