Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Policjanci z komisariatu w Gdyni Chyloni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o pobicie 34-latka. Do zdarzenia doszło w ostatni poniedziałek. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia za co grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu wobec zatrzymanych zastosowany zostały środek zapobiegawczy w postaci aresztu na okres trzech miesięcy.

W ostatni wtorek policjanci z komisariatu w Gdyni Chyloni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o udział w pobiciu 34-letniego mieszkańca Gdyni. Do zdarzenia doszło dzień wcześniej w rejonie Chyloni. Dwóch sprawców przy użyciu metalowej rury pobiło mężczyznę, powodując u niego między innymi złamanie ręki.

Nad ustaleniem i zatrzymaniem sprawców przestępstwa pracowali kryminalni i śledczy z komisariatu w Gdyni Chyloni. Poczynione przez nich ustalenia i zebrany materiał operacyjny pozwoliły wytypować i zatrzymać dwóch sprawców tego przestępstwa. Do samego zatrzymania doszło w ostatni wtorek. Zatrzymani to mieszkańcy Gdyni w wieku 26 i 32 lat. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty pobicia 34-latka z użyciem niebezpiecznego narzędzia, za co grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu zatrzymani trafili na trzy miesiące do tymczasowego aresztu. Śledczy pracujący nad sprawą wyjaśniać będą dokładne motywy działania napastników. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że ofiara przestępstwa nie była przypadkowa.