Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Już za nieco ponad dwa tygodnie rozbrzmi wystrzał z pistoletu oznaczający start Nocnego Biegu Świętojańskiego. W tym najbardziej wyjątkowym z cyklu PKO Grand Prix Gdyni wydarzeniu udział może wziąć każdy. Każdy również może skorzystać z najniższych cen za pakiety startowe. Te obowiązują jednak jeszcze tylko przez 6 dni!

Za nami już dwie imprezy z cyklu. Bieg Urodzinowy i Europejski zebrał na starcie w sumie blisko 10 tysięcy zawodników! Teraz czeka nas najefektowniejszy wyścig, albowiem Nocny Bieg Świętojański. Tradycja nakazuje, że minutę przed północą rozbrzmiewa strzał, który posyła w bój na gdyńską trasę wszystkich śmiałków. Udział w biegu biorą najlepsi z najlepszych, swój udział potwierdzają między innymi zawodnicy z Czarnego Lądu.

Ale to nie wyścig tylko dla najlepszych – to wyścig dla każdego z Was! Z relacji uczestników wynika, że pora, podczas której odbywa się bieg, ma swoją magiczną otoczkę i każdy, choć raz, powinien to poczuć od środka!

Podczas Biegu Europejskiego debiutowaliśmy na płycie Portu Lotniczego Gdynia-Kosakowo. Teraz wracamy do sprawdzonych, przepięknych krajobrazów nocnej Gdyni. Każdy może stać się uczestnikiem tego wyjątkowego wydarzenia. Nie warto czekać do ostatniej chwili, tylko zapisywać się już teraz. Można to zrobić za pośrednictwem strony grandprixgdyni.pl, gdzie znajdziecie odnośnik do rejestracji internetowej.

Dlaczego warto to zrobić już teraz? Najniższe ceny obowiązywać będą już tylko przez kilka dni. By z nich skorzystać, należ do 17 czerwca zapisać się i opłacić bieg w panelu elektronicznym.

Ceny obowiązujące do 17 czerwca:

  • bieg główny jest to 30 zł (dla seniorów, czyli osób urodzonych do 28 czerwca 1949 roku wynosi 1 zł);
  • na marsz główny 20 zł (dla seniorów wynosi 1 zł).
Zobaczcie, jak było podczas Biegu Europejskiego 2019!

Program minutowy Nocnego Biegu Świętojańskiego 2019 z PKO Bankiem Polskim:

27 czerwca (czwartek)
15:00-20:00 Odbiór pakietów startowych.

28 czerwca (piątek)
18:00-21:30 Odbiór pakietów startowych Nordic Walking;
18:00-23:30 Odbiór pakietów startowych biegu głównego;
22:00 Start Marszu Nordic Walking;
23:30 Ceremonia dekoracji Marszu Nordic Walking;
23:59 Start Biegu Głównego na 10 km.

29 czerwca (sobota)
2:00 Ceremonia dekoracji Biegu Głównego na 10 km.

Pobierz zip