Czas na jesień! Zapraszamy do udziału w Harpusiu! Dzielnicowa impreza  na orientację to doskonała okazja, by poznać okolice z mapą. 7 października „areną” zmagań będą Leszczynki. Biuro zawodów zlokalizowane będzie przy Szkole Podstawowej nr 29.

Harpuś to impreza na orientację skierowana zarówno do rodzin z dziećmi, jak i do zaprawionych w bojach turystów i biegaczy! Nigdy nie braliście udziału? Nic straconego! Każdy może wziąć udział w krótkim szkoleniu przed startem. Tylko uważajcie – to naprawdę wciąga! Zapisy tutaj!

Organizator przygotowuje aż 4 trasy do wyboru, różniące się dystansem i trudnością. Na najprostszej (trasa zielona) bez problemu poradzą sobie najmłodsze dzieci (ta trasa polecana również dla dzieci w wózkach) i wszystkie osoby początkujące. Najtrudniejsza i najdłuższa trasa czarna to nie lada trening biegu i orientacji w terenie. Dla średniozawansowanych polecamy trasy niebieską i czerwoną.

Każdy uczestnik otrzyma kolorową mapę z trasą Harpusia, a po powrocie na metę czekać będą pamiątkowe dyplomy, poczęstunek oraz losowanie nagród i upominków! Do wygrania między innymi vouchery na odwiedziny w lodziarni Paulo Gelateria czy gdańskiej Papugarnii, pięknie wydane książki dla dzieci i zaproszenia na trójmiejskie atrakcje.

Program imprezy:
10:30-12:00 Rejestracja uczestników
11:00-12:30 Start na wybranej trasie (zespoły startują interwałowo, co minutę)
14:00 Zakończenie imprezy 

Dzięki współpracy Rady Dzielnicy Leszczynki, mieszkańcy startują w wydarzeniu bezpłatnie. Pozostali uczestnicy muszą liczyć się z opłatą od złotówki do 20 zł.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.