Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Jesteś super-aktywnym-bibliotekarzem? Uwielbiasz aktywizować czytelników, organizować nietuzinkowe wydarzenia i dzielić się pasją z innymi? Zgłoś się do naszego konkursu i zostań prelegentem szkolenia dla bibliotekarzy. Biblioteka Gdynia ogłasza ogólnopolski konkurs „Mikrolearning super-aktywnego-bibliotekarza”.

 

 

Przedmiotem konkursu jest wyłonienie trzech super-aktywnych-bibliotekarzy, którzy zostaną zaproszeni w charakterze prelegentów na mini konferencję organizowaną dla pracowników Biblioteki Gdynia (w terminie: 28-29 września 2018).

Zadaniem super-aktywnego-bibliotekarza będzie opowiedzenie o nowatorskim działaniu, które zrealizował w bibliotece. Wynagrodzenie dla super-aktywnego-bibliotekarza za udział w mini konferencji i wygłoszenie prelekcji to 2 000 brutto.

Konkurs zostaje ogłoszony w celu zachęcenia środowiska do wymiany doświadczeń związanych z pracą bibliotekarza i wzajemnego czerpanie inspiracji.

Zgłoszenia powinny zawierać krótki (maksymalnie 7-minutowy) film, w którym bibliotekarz opowie o inspirującym działaniu zrealizowanym przez niego w bibliotece z uwzględnieniem odpowiedzi na pytania: Co warto powtórzyć? Z czego należałoby zrezygnować?

Filmy zostaną zamieszczone na wewnętrznym Portalu Pracowników Biblioteki Gdynia. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi na podstawie wyników głosowania pracowników.

Termin nadsyłania prac upływa 15 lipca 2018. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do15 sierpnia 2018.

Do konkursu może przystąpić każda osoba fizyczna, która jest zatrudniona w bibliotece (publicznej, pedagogicznej, szkoły naukowej). Praca konkursowa musi zawierać film oraz oświadczenie uczestnika. Zgłoszenia można dokonać przesyłając prace drogą pocztową lub dostarczając osobiście na adres:

Z dopiskiem:

Konkurs „Mikrolearning super-aktywnego-bibliotekarza”

Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu. Dołączenie podpisanego oświadczenia oraz akceptacja regulaminu konkursu są warunkami uczestnictwa w konkursie.

REGULAMIN_Mikrolearnig_super-aktywnego_bibliotekarza

Pytania w sprawie konkursu można kierować do Działu Współpracy i Promocji Literatury Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni, tel. (58)622-44-31, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konkurs jest częścią projektu „Zielona szkoła dla bibliotekarzy” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.