Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników pływania na I Rajd pływacki „Go To Orłowo” Gdynia 2018, które odbędzie się 31.05. na Plaży Redłowo, wejście 11 ( na końcu Bulwaru Nadmorskiego)

Start wyścigu: 10:00

W rajdzie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie z oświadczeniem o dobrym stanie zdrowia (wypełnionym osobiście w dniu startu) oraz umiejętnościach pływackich pozwalających na pokonanie dystansu około 2 km. Każdy zawodnik ma obowiązek opłacić startowe przed zawodami w biurze zawodów.

Dystans 2 km (brak ograniczeń czasowych). W przypadku zbyt niskiej temperatury wody dystans zostanie skrócony. Kategoria OPEN z podziałam na Kobiety i Mężczyzn.

ORGANIZATOR: Gdyńskie Stowarzyszenie Pływania W Wodach Otwartych „Po horyzont”

NAGRODY: Dla wszystkich uczestników – pamiątkowy medal

Za zajęcie I,II,III miejsca – dyplom

Informacja o biletach:

KOSZT: 50 zł (opłata w dniu startu). Zawiera: pakiet startowy, zabezpieczenie medyczne, ratownicze, sędziowskie.

ZAPISY:

– W formie elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 28.05.2018

– Osobiście: w dniu zawodów (8:00- 9:00)

UWAGA : w celu ułatwienia organizacji imprezy, uprzejmie prosimy o zapisy w formie elektronicznej.

 

 

Pobierz zip

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.