Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gdynia

Wzorem lat ubiegłych Stowarzyszenie Inicjatywa Arka Gdynia rozpoczyna nabór nowych grup dziecięcych. Chłopcy z roczników 2011 oraz 2012 będą mogli zaprezentować swoje umiejętności podczas Dnia Małego Arkowca, który w niedzielę 13 maja rozpocznie się o godzinie 16. Zapisy prowadzone są internetowo. Do imprezy będzie można dołączyć także na 30 minut przed jej startem w holu głównym Stadionu Miejskiego. 

Formularz zgłoszeniowy

Dzień Małego Arkowca potrwa dwie godziny. Na boisku treningowym z naturalną trawą, zlokalizowanym na terenie Gdyńskiego Centrum Sportu, odbędą testy sprawności ogólnej, sprawdzian szybkości i zwinności oraz minimecze piłkarskie dla wszystkich chłopców, którzy aktualnie uczęszczają na zajęcia Szkółek AG oraz zupełnie nowych kandydatów.

Plan dnia:
15:30 – potwierdzenie rejestracji i nadanie dziecku numeru na koszulkę – hol główny Stadionu Miejskiego – WEJŚCIE VIP
15:55 – zbiórka dzieci na trybunie boiska treningowego A z naturalną trawą
16-18 – testy i gry na różnych stanowiskach – boisko treningowe A
16:30 – spotkanie koordynatorów ze wszystkimi rodzicami – trybuna VIP Stadionu Miejskiego
18:00 – wspólne zdjęcie

Ogłoszenie wyników testów nastąpi kilka dni po Dniu Małego Arkowca. 

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.